Chłopaki do wzięcia (10)

Chłopaki do wzięcia

odc. 10

serial dokumentalny Polska 2012-2013   od 12 lat
W skrócie:Tomek jako specjalista od rozwiązywania problemów rodzinnych zajął się gospodarstwem. Chłopak coraz częściej myśli o własnym miejscu na ziemi. Alex i Adam wciąż nie mogą znaleźć miłości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Tomek jako specjalista od rozwiązywania problemów rodzinnych zajął się gospodarstwem. Chłopak coraz częściej myśli o swoim własnym miejscu na Ziemi. Bliźniacy Alex i Adam wciąż nie mogą znaleźć miłości, dlatego bracia postanawiają szukać szczęścia w stolicy. Bogdan również nie ma szczęścia z dziewczynami. Chłopaka przygarnęła mama Tomka, a siostra kolegi dostrzegła, że Bogdan popada w depresję. Bandziorek i Maciek nadal są samotni. Mężczyźni uważają, że znajdą partnerkę, gdy będą mieli pracę. Natomiast Mariusz z Gostynina zwrócił się o pomoc do specjalisty od spraw sercowych.

Zobacz także