Chłopaki do wzięcia (1)

Chłopaki do wzięcia

odc. 1

serial dokumentalny Polska 2012-2013   od 12 lat
W skrócie:Hubert, Rafał i 'Bandziorek' zapraszają koleżanki na ognisko. Mają nadzieję, że chociaż jeden z nich nie będzie już singlem. Sylwek i Kuba urządzają przyjęcie z okazji swoich 18. urodzin.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zmierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Wśród bohaterów tego serialu są m.in. Hubert, Rafał, "Bandziorek", Karol, pan Stanisław i jego syn Andrzej oraz Adam.

W tym odcinku

Hubert, Rafał i "Bandziorek" zapraszają koleżanki na ognisko. Mają nadzieję, że przynajmniej jeden po imprezie nie będzie już singlem. Sylwek i Kuba urządzają przyjęcie z okazji swoich osiemnastych urodzin. Wśród gości jest Karol. Samotny mężczyzna ma nadzieję, że wieczór ten odmieni jego życie i w końcu znajdzie swoją drugą połówkę. Stanisław martwi się, że jego syn Andrzej, mimo że nie jest już młodzieniaszkiem, nadal nie znalazł sobie żony. Postanawia zabawić się w swata. Adam marzy o poznaniu tej jedynej. Ma nadzieję spotkać ją w pociągu.

Zobacz także