Castle: Gniew kobiety (4)

Castle: Gniew kobiety (4)

7.6/10

(Castle: Hell Hath No Fury)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan, John Prudhont
Reżyseria:Rob Bowman
W skrócie:Na śmietniku zostają znalezione zwłoki nowojorskiego radnego. Detektyw Kate Beckett i pisarz Richard Castle kierują podejrzenia w świat afer politycznych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion), autor bestsellerowego kryminału, pomaga nowojorskiej policji złapać mordercę, który zabija swoje ofiary wzorując się na jego książce. Jego partnerką w NYPD jest atrakcyjna pani detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Po zakończonym śledztwie pisarz zostaje na stałe w wydziale kryminalnym jako pomocnik policjantki, dzięki czemu może zbierać materiały do kolejnych powieści. Oprócz głównego wątku kryminalnego fabuła serialu zawiera także elementy komediowe i melodramatyczne.

W tym odcinku

Na śmietniku zostają znalezione zwłoki nowojorskiego radnego, Jeffa Horna. Detektyw Kate Beckett i pisarz Richard Castle kierują podejrzenia w świat afer politycznych. Wśród podejrzanych znajdują się Calvin Creason, właściciel obskurnego klubu nocnego, który przez Horna stracił pieniądze, oraz prywatny detektyw Kirby, który zdobył zdjęcia polityka z prostytutką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także