Castle: Gniew kobiety (4)

Castle: Gniew kobiety (4)

7.6/10

(Castle: Hell Hath No Fury)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan, John Prudhont
Reżyseria:Rob Bowman
W skrócie:Na śmietniku zostają znalezione zwłoki nowojorskiego radnego. Detektyw Kate Beckett i pisarz Richard Castle kierują podejrzenia w świat afer politycznych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 25 lutego
za 6 dni
12:05 Stopklatka TV
wtorek, 26 lutego
za 7 dni
11:15 Stopklatka TV

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion), autor bestsellerowego kryminału, pomaga nowojorskiej policji złapać mordercę, który zabija swoje ofiary wzorując się na jego książce. Jego partnerką w NYPD jest atrakcyjna pani detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Po zakończonym śledztwie pisarz zostaje na stałe w wydziale kryminalnym jako pomocnik policjantki, dzięki czemu może zbierać materiały do kolejnych powieści. Oprócz głównego wątku kryminalnego fabuła serialu zawiera także elementy komediowe i melodramatyczne.

W tym odcinku

Na śmietniku zostają znalezione zwłoki nowojorskiego radnego, Jeffa Horna. Detektyw Kate Beckett i pisarz Richard Castle kierują podejrzenia w świat afer politycznych. Wśród podejrzanych znajdują się Calvin Creason, właściciel obskurnego klubu nocnego, który przez Horna stracił pieniądze, oraz prywatny detektyw Kirby, który zdobył zdjęcia polityka z prostytutką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także