Castle: Śmierć w rodzinie (10)

Castle: Śmierć w rodzinie (10)

(Castle: A Death in the Family)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan, Bailey Chase
Reżyseria:Bryan Spicer
W skrócie:Castle i Beckett prowadzą śledztwo w sprawie śmierci chirurga plastycznego. Alexis wybiera się na szkolny bal. Castle grzebie w przeszłości Beckett.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion), autor bestsellerowego kryminału, pomaga nowojorskiej policji złapać mordercę, który zabija swoje ofiary wzorując się na jego książce. Jego partnerką w NYPD jest atrakcyjna pani detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Po zakończonym śledztwie pisarz zostaje na stałe w wydziale kryminalnym jako pomocnik policjantki, dzięki czemu może zbierać materiały do kolejnych powieści. Oprócz głównego wątku kryminalnego fabuła serialu zawiera także elementy komediowe i melodramatyczne.

W tym odcinku

Narzeczona chirurga plastycznego, Courtney Morantz, zgłasza na policji jego zaginięcie. Kilka tygodni później w jednym z zaparkowanych aut zostają znalezione zwłoki lekarza. Sekcja wykazuje, że doktor został uduszony za pomocą plastikowej torby, a przed śmiercią był torturowany. Sprawą zajmują się Castle i Beckett. W tym samym czasie pisarz bada okoliczności zabójstwa matki Kate, do którego doszło piętnaście lat temu. Wyniki śledztwa są zaskakujące. Tymczasem córka Richarda, Alexis, wybiera się na szkolny bal z Owenem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także