CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (122)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (122)

(CSI: NY: Battle Scars)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Carmine Giovinazzo
Reżyseria:Jeff T. Thomas
W skrócie:Mac i jego ekipa badają sprawę morderstwa młodego tancerza. Śledczych dziwi, że sprawca nie zabrał pieniędzy, które znajdowały się w pokoju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy funkcjonariuszy, pracujących w laboratorium kryminalistycznym w Nowym Jorku. Na czele grupy stoi detektyw Mac Taylor (Gary Sinise). Razem ze swoim zespołem rozwiązuje on rozmaite sprawy, badając dowody znalezione na miejscach przestępstw. Taylorowi pomagają m.in. detektywi Stella Bonasera (Melina Kanakaredes), Don Flack (Eddie Cahill) i Danny Messer (Carmine Giovinazzo), a także doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper).

W tym odcinku

Mac i jego ekipa badają sprawę morderstwa młodego tancerza w hotelowym apartamencie. Dziewczyna zmarłego, która była z nim tamtego wieczoru, uciekła ranna i nic nie pamięta. Śledczych zastanawia niezidentyfikowany pocisk w ciele ofiary, a także fakt, że sprawca nie zabrał pieniędzy, które znajdowały się w pokoju. Wkrótce okazuje się, że zamordowany dzień przed śmiercią wygrał ważny turniej i zdobył wysoką nagrodę - dziesięć tysięcy dolarów. Głównym podejrzanym wydaje się być jego przegrany rywal.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także