x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 9: Nagła śmierć (2)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 9 odc. 2: Nagła śmierć

(CSI: Miami: Sudden Death)

serial kryminalny USA 2010-2011   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo
Reżyseria:Matt Earl Beesley
W skrócie:Brady, rozgrywający szkolnej drużyny, jest podejrzany o morderstwo pracownicy klubu nocnego. Horatio próbuje wyjaśnić sprawę...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Porucznik Horatio Caine (David Caruso) i inni pracownicy elitarnej jednostki śledczej z południa Florydy badają okoliczności różnych przestępstw. W tym celu wykorzystują nie tylko detektywistyczne metody śledztw, ale również najnowsze rozwiązania techniczne. W pierwszym odcinku dziewiątej serii funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo w sprawie rozpylenia trującego gazu w laboratorium kryminalistycznym. Podejrzewają, że sprawca zdarzenia - profesor Starling - nie działał sam.

W tym odcinku

Główny rozgrywający szkolnej drużyny futbolowej Brady Jensen ma wkrótce podpisać pierwszy zawodowy kontrakt. Postanawia to uczcić w ekskluzywnym nocnym klubie. Podczas zabawy towarzyszą mu jego nowy menedżer Chip Ford oraz prostytutka Kristen Banks. Wieczór kończy się tragicznie, gdyż kobieta zostaje zamordowana. Głównym podejrzanym o popełnienie zbrodni jest Brady. Podczas pościgu za nim Ryan prawie spadł z wysokiego mostu. Od śmierci uratował go Eric. Sportowiec niewiele pamięta z feralnej nocy, ale zapewnia, że jest niewinny. Horatio i jego rozpoczynają poszukiwania dowodów zbrodni. Walter znajduje telefon ofiary. Technikom udaje się ustalić, że ostatnią osobą, z którą kontaktowała się Kristen była Sarah Walker, jej koleżanka z pracy. Wyniki sekcji zwłok wskazują, że ofiara utonęła. Śmierci nie spowodowała jednak woda, ale... alkohol. Wkrótce śledczy odkrywają nowe, jeszcze bardziej zaskakujące wątki w tej sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)