x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (81)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 4 odc. 81

(CSI: Miami: Nailed)

serial kryminalny USA 2005   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo
Reżyseria:Karen Gaviola
W skrócie:Brenda Hall zostaje znaleziona martwa w domu swojego męża, Gary'ego. Gary mieszka tam z narzeczoną i dwójką dzieci. Agenci próbują ustalić, co Brenda robiła tam w środku nocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Brenda Hall zostaje znaleziona martwa w domu swojego męża, Gary'ego. Mężczyzna mieszka tam z narzeczoną i dwójką dzieci z pierwszego małżeństwa. Agenci próbują ustalić, co kobieta robiła tam w środku nocy. Zadrapania na ramionach świadczą, że walczyła o życie. Alexx pobiera DNA, które dowodzi, że napastnikiem był właśnie Gary. Agenci znajdują też taśmy, na których nagrane zostało, jak Gary grozi żonie śmiercią, jeśli nie podpisze ona dokumentów rozwodowych. Eksperci badają narzędzie zbrodni - gwoździarkę. Detektywi wpadają także na inny trop. Właśnie trwa remont domu Gary'ego, a jednym z zatrudnionych robotników jest były więzień, skazany za zabójstwo. Odkrywają też, że Brenda zleciła zabicie swojego męża. Później jednak zmieniła plany - postanowiła upozorować swoje morderstwo i wrobić męża w tę zbrodnię. Wkrótce Ryan zostaje postrzelony w oko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także