x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (78)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 4 odc. 78

(CSI: Miami: Three-Way)

serial kryminalny USA 2005   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo
Reżyseria:Jonathan Glassner
W skrócie:Zostaje zamordowany pracownik hotelu. Podejrzane są trzy gospodynie domowe spod Miami, które miały spędzić tu tzw. babski weekend. Calleigh, Delko i Ryan zbierają dowody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Na trawniku przed hotelem ogrodnik natyka się na zwłoki przystojnego młodego mężczyzny, który zajmował się czyszczeniem basenu. Agenci ustalają, że przyczyną śmierci był cios w głowę zadany tępym narzędziem. Znacznie ważniejsze okazują się jednak włókna bawełny, odkryte we włosach ofiary oraz znaleziony przy nim klucz do jednego z pokoi. Jego lokatorkami okazują się trzy atrakcyjne przyjaciółki, które przyjechały tu na weekend, by odpocząć od małżeńskiej rutyny. Calleigh, Eric i Ryan odkrywają, że każda z nich nawiązała romans z ofiarą. Wszystkie też miały motyw i okazję, by zabić. Zabezpieczone przez śledczych ślady i inne dowody zbrodni wzajemnie się wykluczają. Agentom trudno więc ustalić, która z pięknych przyjaciółek zabiła kochanka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także