x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (76)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 4 odc. 76

(CSI: Miami: Prey)

serial kryminalny USA 2005   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo
Reżyseria:Scott Lautanen
W skrócie:Grupa oficerów zajmuje się śledztwem w sprawie nastoletniej Sary Jennings, która zaginęła w Miami podczas wycieczki szkolnej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Podczas szkolnej wycieczki ginie 18-letnia Sara Jennings. W drodze na Wyspy Bahama klasa zatrzymała się w Miami. Agenci zauważają, że przyjaciółka poszukiwanej, która towarzyszyła jej podczas eskapady po nocnych klubach, stara się coś ukryć. Detektywi ustalają, że obie dziewczyny przyjęły zaproszenie na jacht od nieznajomego mężczyzny. Wkrótce ciało Sary zostaje odnalezione na jednym z miejskich trawników. Delko zauważa, że jej ubranie jest mokre, natomiast trawa wokół zwłok dziewczyny - sucha. Odkrywa też dziwne ślady na jej ciele.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także