x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (75)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 4 odc. 75

(CSI: Miami: Blood in the Water)

serial kryminalny USA 2005   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo
Reżyseria:Duane Clark
W skrócie:Rekiny otaczają płonący jacht; ginie młoda dziewczyna. Zespół Horatia Caine`a stara się rozwikłać zagadkę tragicznych wydarzeń. Każdy z członków rodziny coś ukrywa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Dochodzi do pożaru na pokładzie jachtu należącego do bogatej rodziny. Przebywająca na statku dziewczyna ginie, skacząc do wody pełniej rekinów. Jej starszy brat znika. Detektywi zabezpieczają ślady. Odkrywają, że podczas tragedii w pobliżu jachtu znajdował się kuter. Podpłynął jednak dopiero wtedy, gdy załoga mogła już bezpiecznie zanurkować w poszukiwaniu łupów. Z wody zostają wyłowione zwłoki poparzonego mężczyzny. Nie jest to jednak zaginiony brat ofiary. Autopsja wykazuje, że został zastrzelony. W toku śledztwa detektywi natrafiają na kolejne szokujące fakty. Wkrótce odkrywają, że sprawa ta łączy się z kolejnymi morderstwami. Agenci próbują ustalić, co łączy właścicieli jachtu z wyłowionym z wody skarbem - sztabami złota wartymi 10 mln dolarów. Okazuje się, że każdy z członków rodziny ma coś do ukrycia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także