x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: W imieniu władzy (9)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 7 odc. 9: W imieniu władzy

(CSI: Miami: Power Trip)

serial kryminalny USA 2008   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Joe Chappelle
W skrócie:Znaleziono ciało młodej kobiety z licznymi śladami oparzeń. Delko odkrywa, że był jeszcze jeden incydent podobny do popełnionej zbrodni i dociera do jego niedoszłej ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Znaleziono ciało młodej kobiety z licznymi śladami oparzeń. Wkrótce w biurze CSI zjawia się mężczyzna, który zgłosił zaginięcie swojej dziewczyny. Okazuje się, że był on wcześniej karany za przestępstwa o charakterze seksualnym. Badania wskazują jednak, że winnym zbrodni jest główny podejrzany w podobnej sprawie sprzed roku. Wówczas zabrakło dowodów, by go skazać. Śledztwo prowadził detektyw Reggie Mastow, który został przeniesiony, bo adwokat domniemanego sprawcy oskarżył go o nękanie. Delko odkrywa, że był jeszcze jeden incydent podobny do popełnionej zbrodni i dociera do jego niedoszłej ofiary, Jessiki Davis. Kobieta ma pretensje do policji, bo zaraz po napadzie zgłosiła się na posterunek i została zlekceważona. Horatio obiecuje, że on i jego drużyna to naprawią. Tymczasem Calleigh traci wiarę w niewinność Reggie'go, gdy ten terroryzuje ją w windzie. Ryan i Natalia odkrywają dowód, którzy rzuca inne światło na morderstwo...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)