x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 7: Ekipa wyburzeniowa (6)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 7 odc. 6: Ekipa wyburzeniowa

(CSI: Miami: Wrecking Crew)

serial kryminalny USA 2008   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Joe Chappelle
W skrócie:William Campbell ma zeznawać jako świadek koronny przeciw gangsterowi Salucciemu. Mafioso zlecił morderstwo, które było zemstą za śmierć córki. Policja nie ustaliła sprawcy wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

William Campbell ma zeznawać jako świadek koronny przeciw groźnemu gangsterowi, Joemu Salucciemu. Mafioso zlecił morderstwo, które było zemstą za śmierć córki. Dziewczyna zginęła pod kołami quada na plaży. Policja nie ustaliła sprawcy wypadku. Campbell i jego najbliższa rodzina zostają objęci programem ochrony. Calleigh i Delko eskortują świadka na miejsce spotkania z Caine'em. Do złożenia zeznań dochodzi w specjalnie wynajętym wieżowcu, którego budowa została wstrzymana. Podczas spotkania ogromny dźwig niszczy całe piętro budynku. Delko zostaje uwięziony między blokami betonu, a Campbell ginie spadając w przepaść. Horatio Caine próbuje wyjaśnić jego śmierć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)