CSI: Kryminalne zagadki Miami (47)

CSI: Kryminalne zagadki Miami (47)

7.2/10

(CSI Miami 2: MIA/NYC Nonstop)

serial kryminalny USA 2003-2004   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Danny Cannon
W skrócie:Po powrocie z przyjęcia do domu nastolatka zastaje swych rodziców martwych. W poszukiwaniu zabójcy Horatio trafia do Nowego Jorku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Nastoletnia dziewczyna po powrocie z imprezy znajduje ciała swoich rodziców. Horatio zauważa, że mężczyzna starał się odciągnąć napastnika od pokoju córki. Dlatego ona również jest w niebezpieczeństwie. Dowody wskazują na to, że przestępca dużo czasu spędził w sąsiedztwie ruin World Trade Center, a Speedle odkrywa, że sprawca przyleciał do Miami samolotem. Śledczym udaje się ustalić jego nazwisko. Caine wyrusza do Nowego Jorku, gdzie może liczyć na pomoc nowojorskiego Laboratorium Kryminalistycznego, którym kieruje detektyw Taylor. Jego zespół dowodzi, że osoba wskazana przez ekipę z Miami nie żyje już od 72 godzin, więc prawdziwy morderca przebywa wciąż na wolności.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także