CSI: Kryminalne zagadki Miami (26)

CSI: Kryminalne zagadki Miami (26)

7.2/10

(CSI Miami 2: Dead Zone)

serial kryminalny USA 2003-2004   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Joe Chappelle
W skrócie:Na jachcie zostaje znalezione przebite strzałą z kuszy ciało mężczyzny. Znaki wskazują, że był nurkiem. Prawdopodobnie szukał skarbów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Na jachcie zostaje znalezione przebite strzałą z kuszy ciało mężczyzny. Znaki na ciele wskazują, że zmarły był nurkiem. Prawdopodobnie szukał skarbów w wodach otaczających Florydę. Jego wspólnik, który na czas morderstwa ma alibi, utrzymuje, że nic ciekawego nie wydobyli. Horatio postanawia to sprawdzić. Delko nurkuje w miejscu ich ostatnich poszukiwań. Znajduje tam zatopiony przed wiekami hiszpański galeon. Wkrótce bomba zabija głównego podejrzanego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także