CSI: Kryminalne zagadki Miami (21)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 21

(CSI: Miami: Spring Break)

serial kryminalny USA 2003   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Deran Sarafian
W skrócie:Podczas wiosennych ferii młodzież z całych Stanów przyjeżdża do Miami. Po jednej z szalonych imprez dwóch nastolatków zauważa na plaży zwłoki dziewczyny. Horatio Caine rozpoczyna śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Podczas wiosennych ferii młodzież z całych Stanów przyjeżdża do Miami. Po jednej z szalonych imprez dwóch nastolatków zauważa na plaży zwłoki dziewczyny. Horatio Caine rozpoczyna śledztwo. Trudno mu ustalić tożsamość zamordowanej, ponieważ jej prawo jazdy okazuje się podrobione. Policjanci zabezpieczają na miejscu zbrodni wiele tropów, które jednak wzajemnie się wykluczają. Okazuje się, że to nie pierwsza tego typu zbrodnia popełniona na plaży w Miami. Łączy je to, że morderca gryzie swoje ofiary. Tymczasem Calleigh i Delko prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa innego nastolatka. Został on odnaleziony martwy na dnie basenu, ale przyczyną jego śmierci nie było utonięcie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także