CSI: Kryminalne zagadki Miami (180)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 8 odc. 180

(CSI: Miami: Show Stopper)

serial kryminalny USA 2010   od 16 lat
Występują:Emily Procter, David Caruso, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Sam Hill
W skrócie:Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci młodej wokalistki Phoebe Nichols. Z niewyjaśnionych przyczyn gwiazda stanęła na scenie w płomieniach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Gwiazda muzyki pop, Phoebe Nichols, ginie na scenie podczas swojego koncertu. Autopsja wskazuje, że powodem śmierci było wyładowanie elektryczne na scenie. Wkrótce okazuje się, że szczegóły anatomiczne ofiary nie zgadzają się z powszechnie znanym wyglądem piosenkarki. Menadżer celebrytki przyznaje, że w wypadku zginęła dublerka Phoebe - Vanessa Patron. Musiał pilnie znaleźć zastępstwo, ponieważ prawdziwa panna Nichols zniknęła tuż przed feralnym koncertem. Jesse i Calleigh rozpoczynają poszukiwania zaginionej gwiazdy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także