x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (158)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 7 odc. 158

(CSI: Miami: Presumed Guilty)

serial kryminalny USA 2009   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Larry Detwiler
W skrócie:Alfonso Reyes zostaje uznany na niewinnego. Jego adwokat Derek Powell nie kryje satysfakcji. Horatio i jego ekipa ponownie badają sprawę. Wkrótce ginie jednak jedyny świadek wydarzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 6 października
za 3 dni
20:00 TV 6 (z napisami)

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Aresztowany pod zarzutem zamordowania dziewczyny Alfonso Reyes zostaje uznany na niewinnego. Jego adwokat Derek Powell nie kryje satysfakcji. Horatio i jego ekipa ponownie badają sprawę. Zwłoki młodej kobiety znaleziono na polu golfowym. Przeczesano cały teren i nie zauważono nic, co wskazywałoby, że to tu ją zamordowano, musiała więc zginąć w innym miejscu. Jedynym świadkiem jest młoda kobieta, która też bywała w klubie golfowym. Wkrótce jednak również ona ginie. Pada podejrzenie, że przedawkowała leki antydepresyjne. Natalia i Ryan podążają tym tropem. Tymczasem Calleigh i Delko zabezpieczają odcisk rękawicy pewnego golfisty, którym okazuje się jeden z bogatych klientów klubu. Aby dowieść jego winy, potrzebują zgody na badanie DNA. Okazuje się, że reprezentuje go Derek Powell, adwokat Reyesa...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także