x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (147)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 7 odc. 147

(CSI: Miami: Raging Cannibal)

serial kryminalny USA 2008   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Gina Lamar
W skrócie:Na bagnach Everglades znalezione zostają ciała dwóch mężczyzn. Uprawiali tu sporty walki i prawdopodobnie jeden zabił drugiego. Do zabójstwa przyznaje się była dziewczyna jednego z nich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Na bagnach Everglades znalezione zostają ciała dwóch mężczyzn. Okazuje się, że uprawiali sporty walki i wszystko wskazuje na to, że jeden zabił drugiego. Tymczasem do zabójstwa przyznaje się była dziewczyna jednego z nich. Porucznik Caine nie wierzy jednak w te zeznania, gdyż pojedynek zakończył się aktem kanibalizmu. Ponadto ślady na miejscu zbrodni sugerują, że w pobliżu był ktoś jeszcze. Okazuje się, że obie ofiary ćwiczyły sztuki walki na siłowni Ivana Sarnoffa, znanego bossa rosyjskiej mafii. Delko natomiast rozpoznaje u nich charakterystyczny tatuaż. Wyznaje Calleigh, że podobny miał jego ojciec, którego on nigdy nie poznał...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)