x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (11)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 11

(CSI: Miami: Camp Fear)

serial kryminalny USA 2002   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Deran Sarafian
W skrócie:Na autostradzie znaleziono zwłoki nastolatki. Trop wiedzie do ośrodka dla trudnej młodzieży. Delko i Speedle prowadzą śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny z poparzonymi drogami oddechowymi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Na poboczu autostrady porzucono zwłoki nastolatki. Nie udaje jej się zidentyfikować, ale jej wygląd wskazuje, że była modelką. Dzięki śladom opon detektywi ustalają markę samochodu, którym ją przywieziono. Trop prowadzi do pobliskiego ośrodka dla trudnej młodzieży. Jednak podczas wizyty w nim Horatio i jego ekipa nadal nie ustalają tożsamości zamordowanej dziewczyny. W związku z tym śledczy postanawiają zbadać powietrze, które ofiara wdychała tuż przed śmiercią. Tymczasem Megan od pewnego czasu nie daje znaku życia. Delko i Speedle prowadzą śledztwo w sprawie mężczyzny, który zmarł z powodu poparzeń dróg oddechowych. Delka zastanawiają nieodebrane połączenia na telefonie komórkowym zmarłego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)