x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 10: Zły interes (15)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 10 odc. 15: Zły interes

(CSI: Miami: No Good Deed)

serial kryminalny USA 2012   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Jonathan Togo, Rex Linn
Reżyseria:Matt Earl Beesley
W skrócie:Na plaży zostaje znalezione zmasakrowane ciało mężczyzny. Agentom udaje się ustalić, że zamordowany był księgowym. Chciał ujawnić nadużycia, których dopuszczali się pracownicy w jego firmie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Na plaży zostaje znalezione ciało mężczyzny. Detektywi ustalają tożsamość zmarłego - to Henry Duncan. Śledczy odkrywają, że został zmasakrowany przez motorówkę. Wkrótce Horatio Caine i jego ludzie znajdują poszukiwaną łódź. Chwilę później zjawia się właściciel okrętu, który twierdzi, że motorówka została mu niedawno skradziona. Ale to niejedyny trop w sprawie. Calleigh i Delko jadą do domu ofiary. Syn zmarłego sugeruje, że za śmierć rodzica jest odpowiedzialna sąsiadka, z którą ostatnio nie mogli dojść do porozumienia. Tymczasem okazuje się, że Duncan był z zawodu księgowym i znalazł coś niepokojącego w dokumentach firmy. Śledczy badają ten trop. Okazuje się, że przed śmiercią odkrył nieprawidłowości finansowe w przedsiębiorstwie.

Występują (pokaż wszystkich)