x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 10: Zabójcza prędkość (13)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 10 odc. 13: Zabójcza prędkość

(CSI: Miami: Terminal Velocity)

serial kryminalny USA 2012   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Jonathan Togo, Rex Linn
Reżyseria:Sylvain White
W skrócie:Zostaje zamordowany Kevin Ramsey. Za pośrednictwem banku nasienia był ojcem ponad setki dzieci. Dochodzenie prowadzi do jednego z nich, cierpiącego na chorobę genetyczną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Podczas skoku z prawie dwóch tysięcy metrów nad ziemią nie otworzył się spadochron miłośnika sportów ekstremalnych Kevina Ramseya. Mężczyzna zginął na miejscu. Śledczy z zespołu Horatia Caine'a rozpoczynają dochodzenie. Początkowo podejrzewają osobę, która składała spadochron ofiary. Gdy jednak Walter i Ryan odkrywają, że wysokościomierz skoczka został przestawiony, podejrzenie pada na pilota. W toku dochodzenia detektywi zwracają uwagę na coraz większą liczbę osób, które miały motyw, by zamordować mężczyznę. Kevin Ramsey był bowiem dawcą nasienia i, choć oficjalnie nie doczekał się potomstwa, był ojcem około setki dzieci. Żona zmarłego jest zaskoczona tą wiadomością, ponieważ zawsze pragnęła dziecka, lecz mąż utrzymywał, że jest bezpłodny. Detektywi sądzą, że za zbrodnią stoją synowie skoczka, lecz podejrzanych może być znacznie więcej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)