x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 10: Sprawiedliwość zza grobu (9)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 10 odc. 9: Sprawiedliwość zza grobu

(CSI: Miami: A Few Dead Men)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Jonathan Togo, Rex Linn
Reżyseria:Don Tardino
W skrócie:Wychodzą z więzienia sprawcy zabójstwa 14-letniego chłopca. Niebawem jeden z nich ginie od strzału z tej samej broni, z której zabito chłopca. Horatio wraca do tamtej sprawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Trzej przestępcy, skazani w 1991 roku za zabójstwo 14-letniego chłopca, zostają zwolnieni z więzienia. Niebawem jeden z nich pada ofiarą zbrodni. Śledczy podejrzewają, że w sprawę jest zamieszany ojciec zabitego przed laty czternastolatka. Okazuje się jednak, że były więzień zginął od strzału z tej samej broni, z której zamordowano chłopaka. W tej sytuacji Horatio postanawia wrócić do sprawy zbrodni sprzed lat.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)