x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 10: Sobowtór (8)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 10 odc. 8: Sobowtór

(CSI: Miami: Dead Ringer)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Jonathan Togo, Rex Linn
Reżyseria:Sam Hill
W skrócie:Znalezione ciało kolejnej kobiety. Horatio nadal podejrzewa dr. Estebana Navarro, syna biznesmena Diega. Z domu rodziców zabitej ginie urządzenie, na którym był nagrany głos zabójcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Na plaży zostaje znalezione ciało kolejnej kobiety, pozbawione oczu. Caine jest przekonany, że jest to następna ofiara nieuchwytnego seryjnego mordercy. Horatio nadal podejrzewa o zbrodnie młodego doktora Estebana Navarro, syna biznesmena Diega. Lekarz ma jednak niepodważalne alibi. Agenci przypuszczają, że sprawca ostatniej ze zbrodni jest jedynie naśladowcą prawdziwego mordercy. Tymczasem z domu rodziców zabitej kobiety zostaje skradziona automatyczna sekretarka, na której był nagrany głos zabójcy. Dalsze śledztwo prowadzi do Michaela Gallivera, który przyznaje się do wszystkich zbrodni. Krótko później zostaje jednak zamordowany w swojej celi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)