x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 10: Śmierć na życzenie (12)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 10 odc. 12: Śmierć na życzenie

(CSI: Miami: Friendly Fire)

serial kryminalny USA 2012   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Jonathan Togo, Rex Linn
Reżyseria:Sam Hill
W skrócie:Ekipa Caine'a bada okoliczności morderstwa chorego na nowotwór ekscentrycznego wynalazcy. Zginął od strzału z prototypowej broni. Dochodzenie prowadzi do firmy, w której pracował...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Ekipa Caine'a bada okoliczności morderstwa chorego na nowotwór Matthew Stone'a, ekscentrycznego wynalazcy. Mężczyzna zginął od strzału z prototypowej, nieznanej dotychczas broni. Podczas śledztwa okazuje się, że ktoś zabrał testament ofiary z sejfu, a na miejscu zostawił włos. Dodatkowo z ciała zamordowanego mężczyzny zostaje wydobyty pocisk samosterujący. Dochodzenie prowadzi do firmy, w której pracował Stone. Śledczy ustalają, czy jej obecny szef Jerry Blackburn miał coś wspólnego z tajemniczym morderstwem. Tymczasem na jeden z banków napada dwóch przestępców przy użyciu dziwnych karabinów. Porucznik Caine obawia się, że w mieście może dojść do strzelaniny, jakiej jeszcze nie było.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)