x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 10: Przez książkę (6)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 10 odc. 6: Przez książkę

(CSI: Miami: By the Book)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Jonathan Togo, Rex Linn
Reżyseria:Gina Lamar
W skrócie:Zespół Caine'a bada okoliczności morderstwa pokojówki. Pozbawione krwi ciało ofiary znaleziono w opuszczonej posiadłości na wyspie. Dom należy do autorki popularnych powieści o wampirach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Zespół Caine'a bada okoliczności brutalnego morderstwa pokojówki. Pozbawione krwi ciało ofiary znaleziono w opuszczonej posiadłości na odludnej wyspie. Podwładni Horatia ustalają, że dom należy do Marilyn Milner, popularnej autorki powieści o wampirach. Pisarka przebywa obecnie za granicą. Funkcjonariusze sprawdzają, czy zatrudnieni na posesji ogrodnik i kucharz mają coś wspólnego ze śmiercią pokojówki. Niebawem odkrywają, że cała trójka pracowników pani Milner bezpośrednio odpowiada za sukces jej powieści. Każde z nich pisało na jej zlecenie kolejne książki. Autorką najciekawszych fabuł była pokojówka Marilyn.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)