x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 10: Koronowany (11)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 10 odc. 11: Koronowany

(CSI: Miami: Crowned)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Jonathan Togo, Rex Linn
Reżyseria:Gina Lamar
W skrócie:Ekipa bada sprawę śmierci kobiety, której córka brała udział w konkursie piękności. Jednym z podejrzanych jest mąż ofiary. Gdy znika kolejna dziewczynka, agenci trafiają na trop pedofila.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Konkurs piękności dla kilkuletnich dziewczynek przerywa brutalne morderstwo matki jednej z kandydatek do korony małej miss. Prawdopodobnie zbrodnię widziała sześcioletnia Melrose. Podczas gdy Calleigh przesłuchuje dziewczynkę, Wolfe i Delko zabezpieczają dowody. Analiza włosa znajdującego się na narzędziu zbrodni, korony miss, ujawnia, że należał on do osoby, która zażywa lek przeciwtrądzikowy. Wszystko wskazuje na to, że jest nią nastoletnia Darla, starsza siostra kilkuletniego świadka zbrodni. Podejrzana podpowiada jednak inny trop - wskazuje na ambitną matkę innej uczestniczki konkursu, która wcześniej przegrała z małą Melrose. Tymczasem kolejnej małej pretendentce do korony grozi śmiertelne niebezpieczeństwo - dziewczynka została uprowadzona przez pedofila. To rzuca nowe światło na dotychczasowe śledztwo. Być może zamordowana kobieta zginęła, broniąc córki przed zwyrodnialcem. Rozpoczynają się poszukiwania porwanej kilkulatki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)