x
CSI: Kryminalne zagadki Miami 10: Dawno już minęły (10)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 10 odc. 10: Dawno już minęły

(CSI: Miami: Long Gone)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Jonathan Togo, Rex Linn
Reżyseria:James Wilcox
W skrócie:Ekipa bada sprawę zaginięcia całej rodziny. W ich domu Ryan i Delko znajdują kokainę. Dochodzenie prowadzi do Oscara Duarte, który był ważnym dilerem koki, a niedawno wyszedł z więzienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Ekipa Caine'a bada sprawę zaginięcia pewnej rodziny. W ich domu Ryan i Delko znajdują kokainę. Wszystko wskazuje na to, że mąż i ojciec zaginionych był zamieszany w handel narkotykami. Dochodzenie prowadzi do Oscara Duarte, który w latach 90. był wpływową postacią w środowisku handlarzy kokainą. Przestępca niedawno wyszedł z więzienia. Agenci odkrywają, że kontaktował się z nim student Tom. Był on chłopakiem 24-latki, należącej do zaginionej rodziny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)