Boso przez świat: Walki kogutów
cykl reportaży Polska 2009
| W skrócie: | Wojciech Cejrowski w Wenezueli ogląda hodowlę kogutów bojowych. Kogucie turnieje cieszą się znaczną popularnością. Jak wygląda przygotowanie kogutów do walki i finałowe krwawe widowisko? |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 2 maja za 12 dni |
13:00 | TV Puls 2 (z napisami) |
Opis
W każdym programie Wojciecha Cejrowskiego prezentowane są ciekawostki z różnych zakątków świata. Podróżnik chętnie uczestniczy w codziennych zajęciach mieszkańców danego regionu i różnego rodzaju lokalnych rozrywkach. Nie obawia się też próbować nawet najbardziej nieapetycznie wyglądających specjałów kulinarnych.
Wojciech Cejrowski nadal podróżuje po Wenezueli. W tym odcinku przyjrzy się hodowli kogutów bojowych. W tamtych stronach turnieje z udziałem tych ptaków cieszą się wśród miejscowych sporą popularnością. Podróżnik zobaczy, jak wygląda przygotowanie kogutów do walki, a w finale nawet weźmie udział w tym krwawym widowisku.
Zobacz także
- Boso przez świat: Wanilia - cykl reportaży - sobota, 25 kwietnia 12:40
- Boso przez świat: Wyprawa na Madagaskar - cykl reportaży - sobota, 25 kwietnia 13:10
- Boso przez świat: Wenezuela - boso, ale w ostrogach - cykl reportaży - niedziela, 26 kwietnia 8:55 i 1 późniejsza emisja
- Boso przez świat: Polowanie - cykl reportaży - niedziela, 26 kwietnia 9:25
- Boso przez świat: Największa łąka świata - cykl reportaży - niedziela, 26 kwietnia 10:05 i 1 późniejsza emisja
- Boso przez świat: Maniok - cykl reportaży - niedziela, 3 maja 8:20
- Boso przez świat: Łódź - cykl reportaży - niedziela, 3 maja 8:50
