Blondynka 7: Starzy przyjaciele (83)

Blondynka 7: Starzy przyjaciele (83)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Izabela Dąbrowska
W skrócie:Dawid i ksiądz Błażejczyk namawiają Sylwię do spotkania z Karolem. Dziewczyna ulega presji otoczenia. Jasiunia wypytuje męża o jego ostatnie podróże do Białegostoku. Sylwia bada rannego psa Kozyrów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz (Natalia Rybicka), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś. W tym sezonie urocza Blondynka, jak Sylwię nazywają miejscowi, stanie na ślubnym kobiercu ze swym ukochanym Dawidem (Grzegorz Małecki).

W tym odcinku

Dawid i ksiądz Błażejczyk namawiają Sylwię do spotkania z Karolem. Dziewczyna ulega presji otoczenia. Jasiunia wypytuje męża o jego ostatnie podróże do Białegostoku. Zdradza Fusowi, że wie o próbie reaktywacji Bystrej Wody. Jan oznajmia żonie, że zachowywał to w tajemnicy, by zrobić jej niespodziankę. Niestety, żaden z jego dawnych kompanów nie chce wskrzesić zespołu. Doktorowej wystarczają takie wyjaśnienia, bo teraz bardziej niż problemy Jana zajmuje ją nowa praca w salonie fryzjerskim. Sylwia bada rannego Dżeka, pieska Kozyrów. Okazuje się, że życie zwierzaka jest zagrożone. Do skaleczonej łapy wdała się martwica, a to grozi amputacją kończyny. Fus opada z sił. Przyznaje się Dawidowi, że jest śmiertelnie chory. Muzyk w tajemnicy przed doktorem postanawia reaktywować Bystrą wodę. Majka zmienia profil rodzinnej firmy. Bez zgody Maneja postanawia zająć się produkcją kosmetyków. Traczyk przygotowuje swój wiec wyborczy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także