Blondynka 7: Starzy przyjaciele (83)

Blondynka 7: Starzy przyjaciele (83)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Izabela Dąbrowska
Reżyseria:Mirosław Gronowski
W skrócie:Dawid i ksiądz Błażejczyk namawiają Sylwię do spotkania z Karolem. Dziewczyna ulega presji otoczenia. Jasiunia wypytuje męża o jego ostatnie podróże do Białegostoku. Sylwia bada rannego psa Kozyrów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz (Natalia Rybicka), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś. W tym sezonie urocza Blondynka, jak Sylwię nazywają miejscowi, stanie na ślubnym kobiercu ze swym ukochanym Dawidem (Grzegorz Małecki).

W tym odcinku

Dawid i ksiądz Błażejczyk namawiają Sylwię do spotkania z Karolem. Dziewczyna ulega presji otoczenia. Jasiunia wypytuje męża o jego ostatnie podróże do Białegostoku. Zdradza Fusowi, że wie o próbie reaktywacji Bystrej Wody. Jan oznajmia żonie, że zachowywał to w tajemnicy, by zrobić jej niespodziankę. Niestety, żaden z jego dawnych kompanów nie chce wskrzesić zespołu. Doktorowej wystarczają takie wyjaśnienia, bo teraz bardziej niż problemy Jana zajmuje ją nowa praca w salonie fryzjerskim. Sylwia bada rannego Dżeka, pieska Kozyrów. Okazuje się, że życie zwierzaka jest zagrożone. Do skaleczonej łapy wdała się martwica, a to grozi amputacją kończyny. Fus opada z sił. Przyznaje się Dawidowi, że jest śmiertelnie chory. Muzyk w tajemnicy przed doktorem postanawia reaktywować Bystrą wodę. Majka zmienia profil rodzinnej firmy. Bez zgody Maneja postanawia zająć się produkcją kosmetyków. Traczyk przygotowuje swój wiec wyborczy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także