Big Love

Big Love

5.9/10
DRAMAT OBYCZAJOWY Polska 2012   od 16 lat
Występują:Aleksandra Hamkało, Antoni Pawlicki, Robert Gonera, Dobromir Dymecki
Reżyseria:Barbara Białowąs
W skrócie:Emilia ma 16 lat, gdy o kilka lat starszy Maciek pokazuje jej świat, jakiego dotąd nie znała. Z upływem czasu ich uczucie zmienia się w toksyczną grę...
Odważne kino debiutującej Barbary Białowąs: toksyczny związek wrażliwej nastolatki ze starszym o kilka lat partnerem prowadzi do tragicznych konsekwencji. Plus interesująca Aleksandra Hamkało.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szesnastoletnia Emilia (Aleksandra Hamkało) poznaje starszego o kilka lat Maćka (Antoni Pawlicki). Chłopak wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad. Początkowo jest dla niej wszystkim, a dziewczyna ufa mu bezgranicznie. Kiedy jednak Emilia dojrzewa, dostrzega świat, który na jakiś czas przysłonił jej Maciek. Spełnia swoje marzenie o karierze piosenkarki, zyskuje pewność siebie i coraz bardziej oddala się do partnera. W jej otoczeniu pojawiają się inni mężczyźni. Zepchnięty na dalszy plan Maciek staje się obsesyjnie zazdrosny o ukochaną, czemu niejednokrotnie daje wyraz. Kryzys w ich związku jest coraz bardziej poważny... Pełnometrażowy debiut Barbary Białowąs to opowieść o uczuciowym uzależnieniu i fascynacji prowadzącej do zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)