Bibliotekarze: Legenda o zagładzie (6)

Bibliotekarze: Legenda o zagładzie (6)

(The Librarians: And the Fables of Doom)

serial przygodowy USA 2014   od 7 lat
Występują:John Larroquette, Rebecca Romijn, Christian Kane, John Kim
Reżyseria:Jonathan Frakes
W skrócie:Grupa bibliotekarzy trafia do niezwykłego miasta, w którym bajki stają się rzeczywistością. Okazuje się niestety, że tylko z pozoru jest tam bezpiecznie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Flynn Carsen (Noah Wyle) oficjalnie pracuje w bibliotece. Oprócz tego, niepostrzeżenie sprawuje pieczę nad zgromadzoną tam kolekcją artefaktów. Gdy bezpieczeństwu przedmiotów zaczyna zagrażać Bractwo Węża, bibliotekarz musi znaleźć pomocników. Werbuje do ochrony pułkownik Eve Baird (Rebecca Romijn). Dzięki niej do drużyny dołączają kowboj Jacob Stone (Christian Kane), złodziej Ezekiel Jones (John Kim) oraz uczona i synestetka Cassandra Cillian (Lindy Booth). Ekscytujący serial nawiązuje do filmowej trylogii "Bibliotekarz".

W tym odcinku

W pewnym miasteczku dochodzi do kilku tajemniczych zdarzeń. Świadkowie twierdzą, że wypadek samochodowy został spowodowany przez olbrzyma, w tajemniczych okolicznościach znika student, a burmistrz pojawia się publicznie bez ubrania. Bibliotekarze, którzy próbują wyjaśnić sprawę, odkrywają, że ktoś przeniósł do realnego świata postaci z baśni i legend. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, gdy mieszkańcy miasteczka zaczynają wcielać się w znane postaci z bajek. Niebawem tajemniczy urok zaczyna działać również na bibliotekarzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)