Bibliotekarze: I jabłko niezgody (5)

Bibliotekarze: I jabłko niezgody (5)

(The Librarians: And the Apple of Discord)

serial przygodowy USA 2014   od 7 lat
Występują:John Larroquette, Rebecca Romijn, Christian Kane, John Kim
Reżyseria:Marc Roskin
W skrócie:Pojawia się zagrożenie, że uśpione smoki mogą się wybudzić i wywołać zamieszanie. By do tego nie dopuścić, Flynn wraz z pomocnikami usiłuje odszukać ukryte skarby stworów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Flynn Carsen (Noah Wyle) oficjalnie pracuje w bibliotece. Oprócz tego, niepostrzeżenie sprawuje pieczę nad zgromadzoną tam kolekcją artefaktów. Gdy bezpieczeństwu przedmiotów zaczyna zagrażać Bractwo Węża, bibliotekarz musi znaleźć pomocników. Werbuje do ochrony pułkownik Eve Baird (Rebecca Romijn). Dzięki niej do drużyny dołączają kowboj Jacob Stone (Christian Kane), złodziej Ezekiel Jones (John Kim) oraz uczona i synestetka Cassandra Cillian (Lindy Booth). Ekscytujący serial nawiązuje do filmowej trylogii "Bibliotekarz".

W tym odcinku

Ziemię pustoszy seria wyjątkowo silnych wstrząsów sejsmicznych. Flynn Carsen odkrywa, że nietypowe zjawiska budzą do życia smoki. Okazuje się również, że dwa stada potężnych gadów - Wschodnie i Zachodnie - przygotowują się do wojny. Jedynym miejscem w świecie magii, w którym mogą negocjować rozejm, jest... biblioteka. Poza smokami władzę nad światem pragną przejąć także inne magiczne istoty, a pozycja Flynna niespodziewanie słabnie. Drużyna musi zmobilizować wszystkie swoje zasoby, by odszukać pewien potężny obiekt. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wychodzi na jaw, że artefakt jest magiczny. Pod jego wpływem w członkach zespołu budzą się najgorsze instynkty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)