Belfer (9)

Belfer (9)

serial kryminalny Polska 2016   od 16 lat
Występują:Maciej Stuhr, Magdalena Cielecka, Piotr Głowacki, Krzysztof Pieczyński
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Paweł niszczy dowody, które wskazywałyby na jego spotkanie z Rosjanami. CBA rozpoczyna dochodzenie w sprawie morderstwa Adriana Kusia. Ola dziwnie się zachowuje. Maciek niepokoi się o dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 30 września
dziś
5:05 ale kino+ (z napisami)
sobota, 1 października
jutro
0:00 CANAL+ 4K Ultra HD (z napisami)
czwartek, 13 października
za 13 dni
1:50 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Lokalną społecznością Dobrowic wstrząsa śmierć młodej dziewczyny. Tymczasem w mieście zjawia się nieznajomy mężczyzna, Paweł Zawadzki. To nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły, który podejmuje pracę na prowincji. Paweł rozpoczyna własne śledztwo. Kiedy chodzi o zbrodnię, nie ma miejsca na półprawdy. Nikt jednak nie chce rozmawiać z przybyszem, mimo że wszyscy mieszkańcy miasta się znają i wiedzą o sobie wszystko. Paweł zostaje sam.

W tym odcinku

Paweł niszczy dowody, które wskazywałyby na jego spotkanie z Rosjanami. CBA rozpoczyna dochodzenie w sprawie morderstwa Adriana Kusia. Tymczasem Lesław dowiaduje się o wydarzeniach z ostatniej nocy. Obiecuje nauczycielowi, że dowie się czegoś więcej o tym, co działo się w lesie. Ola dziwnie się zachowuje. Maciek niepokoi się o dziewczynę. Do miasta ponownie przyjeżdża prokurator.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także