Belfer (10)

Belfer (10)

serial kryminalny Polska 2016   od 16 lat
Występują:Maciej Stuhr, Magdalena Cielecka, Piotr Głowacki, Krzysztof Pieczyński
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Paweł i Marta dostarczają policjantowi z CBŚ dowody przeciwko Julce. Szwedzi wycofują się z umowy z Molendą. Maciek wychodzi ze szpitala. Belfer odkrywa, kto jest odpowiedzialny za śmierć Asi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 14 listopada
za 14 dni
5:00 ale kino+ (z napisami)

Opis

Lokalną społecznością Dobrowic wstrząsa śmierć młodej dziewczyny. Tymczasem w mieście zjawia się nieznajomy mężczyzna, Paweł Zawadzki. To nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły, który podejmuje pracę na prowincji. Paweł rozpoczyna własne śledztwo. Kiedy chodzi o zbrodnię, nie ma miejsca na półprawdy. Nikt jednak nie chce rozmawiać z przybyszem, mimo że wszyscy mieszkańcy miasta się znają i wiedzą o sobie wszystko. Paweł zostaje sam.

W tym odcinku

Paweł (Maciej Stuhr) razem z Martą (Katarzyna Dąbrowska) dostarczają dowody przeciwko Julce (Aleksandra Grabowska) policjantowi z CBŚ. Tymczasem Szwedzi wycofują się z umowy z Molendą. Maciek (Józef Pawłowski) wychodzi ze szpitala. Natomiast Ewelina (Paulina Szostak) opiekuje się chłopakiem, pomagając mu nadrobić szkolne zaległości. Oboje pilnują Oli (Sandra Drzymalska), żeby bez zażywania narkotyków przygotowywała się do olimpiady polonistycznej. Belfer odkrywa, kto jest odpowiedzialny za śmierć Asi.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także