Barwy szczęścia (2176)

Barwy szczęścia

odc. 2176

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Madzia pisze w internecie o wspólnej nocy z Kacprem, co oburza Oliwkę i Kajtka. Łukasz spotyka się ze Stawickim. Okazuje się, że Abaj doprowadził do śmierci jednego z jego pacjentów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Madzia cieszy się pierwszą wspólną nocą z Kacprem. Pisze o tym w internecie, co oburza Oliwkę i Kajtka. Nie podoba się to także Jabłońskiemu, co skutkuje pierwszym poważnym kryzysem w ich związku. Bożena informuje Kasię, że Stawicki jest urologiem. Łukasz spotyka się z lekarzem. Okazuje się, że Abaj doprowadził do śmierci jednego z jego pacjentów. Sadowski decyduje, że nie przerwie swojego śledztwa. Aleks i Borys widzą jak Kuczma znęca się nad koniem Ułanem. Wkrótce przejęty chłopiec dowiaduje się, że gospodarz zamierza oddać zwierzę do rzeźni.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także