Barwy szczęścia (2161)

Barwy szczęścia

odc. 2161

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Alan oświadcza się Sandrze na wizji, by przykuć uwagę widzów. Kasia jest podbudowana komentarzami, które pojawiły się pod jej wyznaniem dotyczącym gwałtu. Anita oferuje jej dalszą pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kajtek i Oliwka wciąż bardzo przeżywają rozmowę z Laurą. Mają żal do Justina, który doprowadził do tej sytuacji. Alan oświadcza się Sandrze na wizji. Widać, że w ten sposób para chce zwrócić na siebie uwagę. Tymczasem uczestników reality show czeka kolejne zadanie. Jest nim quiz dotyczący gustów partnera. Bezdyskusyjnie wygrywają go Cieślak i Zbrowska, świeżo upieczeni narzeczeni natomiast nie zdobywają ani jednego punktu. Wkrótce Justin ogłasza, która para zgodnie z werdyktem widzów jako pierwsza ma opuścić wioskę Ex-Ex. Kasia jest podbudowana pozytywnymi komentarzami w internecie. Pojawiły się one pod nagraniem, na którym wyznaje, jak padła ofiara gwałciciela. Anita oferuje jej dalszą pomoc. Przy jej wsparciu Górka może sprawić, by Szymon poniósł karę. Agata i Patryk nie mają zdolności kredytowej, ale marzą o wyprowadzce z domu. Zaczynają szukać pracy. Iwona wyznaje rodzeństwu, że jest w ciąży. Nie chce jednak zdradzić, kto jest ojcem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także