Barwy szczęścia (2160)

Barwy szczęścia

odc. 2160

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Regina powierza Frankowi prowadzenie klubu fitness. Sama zamierza skupić się na przygotowaniach do konkursu fortepianowego. Sabina dowiaduje się o kłopotach Kajtka i Oliwki z hejtem w internecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Regina powierza Frankowi prowadzenie klubu fitness. Sama zamierza skupić się na przygotowaniach do konkursu fortepianowego. Przed rozpoczęciem prób kategorycznie oznajmia Remkowi, że nie życzy sobie jego zalotów. Atmosfera staje się napięta. Oboje muzycy nie szczędzą sobie złośliwości. Tymczasem w klubie pojawia się Mario "Szakal" Wolski z ofertą prowadzenia zajęć ze sztuk walki. Sabina dowiaduje się o kłopotach Kajtka i Oliwki, na których wylewa się hejt w internecie. Roztrzęsiona kobieta mówi o wszystkim Władkowi. Potem, chcąc uspokoić zszargane nerwy, pije po kryjomu alkohol. Róża i Zdzisio postanawiają ukarać Zuzię, która dopuściła się włamania. Nie zgadzają się na jej wyjazd na obóz z Filipem. Kazik bezskutecznie próbuje wstawić się za córką. Do tego mężczyzna niebawem odkrywa, że Sabina ukryła w ogrodzie alkohol.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także