Barwy szczęścia (2159)

Barwy szczęścia

odc. 2159

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Kasia mocno odczuwa skutki okrutnych działań Szymona. Z Górką kontaktuje się Diana, która pracuje w fundacji wspierającej ofiary przemocy. Jaworski dostaje spadek. Decyduje się na zakup mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kasia coraz mocniej odczuwa skutki okrutnych działań Szymona. Prześladowca nie daje za wygraną i chce całkowicie zniszczyć jej reputację. Z Górką kontaktuje się Diana, która pracuje w fundacji wspierającej kobiety będące ofiarami przemocy. Żądny wrażeń Wangel chce, by na planie "Ex-Ex" więcej się działo. Namawia Justina, by wprowadził nieco życia i emocji w relacje między uczestnikami. Młody Kanadyjczyk ustawia więc rozmowę Kajtka i Oliwki z Laurą i Leonem. Materiał zostaje zmontowany w ten sposób, by widzowie odnieśli wrażenie, że Zbrowska umawiała się kiedyś z bogatymi sponsorami. W internecie szybko pojawiają się liczne negatywne komentarze na temat pary, a słupki oglądalności rosną. Jaworski dostaje spadek po ciotce. Chce skorzystać z okazji i zabrać żonę w daleką podróż. Krystyna przekonuje go jednak do zakupu mieszkania. Małżonkowie szybko podejmują decyzję i finalizują transakcję z Walawskim.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także