Barwy szczęścia (2158)

Barwy szczęścia

odc. 2158

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Kajtek i Oliwka martwią się, że nie byli w stanie odpowiednio zaopiekować się Kacprem. Po rozmowie z psychologiem chłopak wydaje się spokojny. Sandra orientuje się, że ktoś łamie reguły gry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kajtek i Oliwka mają wyrzuty sumienia. Martwią się, że nie byli w stanie odpowiednio zaopiekować się Kacprem. Po rozmowie z psychologiem chłopak wydaje się jednak spokojny. Tymczasem Sandra orientuje się, że ktoś łamie reguły gry. Podejrzewa, że program toczy się według ustalonego scenariusza, a o wygranej nie decydują widzowie, lecz organizatorzy. Prosi Justina o rozmowę. Tymczasem produkcja trwa i wkrótce pary muszą zmierzyć się z pierwszym zadaniem. Wspierana przez Łukasza Kasia składa zeznania w sprawie gwałtu. Szymon odpiera zarzuty i do niczego się nie przyznaje. Do tego oczernia swoją ofiarę w internecie. Załamana Górka odwiedza Anitę. Wyznaje, że czuje się winna z powodu tego, co stało się w Dubaju.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także