Barwy szczęścia (2157)

Barwy szczęścia

odc. 2157

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Kacper chce opuścić program 'Ex-Ex' razem z Oliwką i Kajtkiem. Wangel fałszuje wyniki głosowania. Grzelakowa broni się przed nachalnymi zalotami Maurycego. Uderza go dzbankiem w głowę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Decyzją widzów to Kajtek i Oliwka mają pożegnać się z programem "Ex-Ex". Kacper chce opuścić wioskę razem z nimi. Ponieważ jednak obecność Jabłońskiego przyciąga widzów, Wangel postanawia sfałszować wyniki głosowania. Konsekwencje są poważne. Niebawem Kacper traci kontrolę nad swoim zachowaniem. Po powrocie z wczasów Małgorzata i Jerzy dowiadują się od Malwiny o udziale wnuka w reality show. Marczak obwinia córkę o tę sytuację, a do kobiety zaczynają wydzwaniać dziennikarze zainteresowani rozmową o jej synu. Po negocjacjach z producentami Jerzy otrzymuje zgodę na rozmowę z Kacprem. Odbywa się ona jednak na wizji. Pod nieobecność Borysa w gospodarstwie zjawia się Maurycy. Nachalny adorator zaczyna całować Grzelakową. Kobieta broni się, uderzając natręta dzbankiem w głowę. Mężczyzna pada na ziemię. Wszystko wskazuje na to, że jest martwy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także