Barwy szczęścia (2156)

Barwy szczęścia

odc. 2156

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Kasia przebywa z Bożeną na szkoleniu. Publicznie oznajmia, że została zgwałcona przez Szymona. Justin przedstawia uczestników programu. Bliscy nastolatków źle przyjmują ich udział w reality show.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kasia przebywa z Bożeną na szkoleniu. Gdy widzi Jabłońskiego, powracają do niej koszmarne wspomnienia. Spanikowana kobieta natychmiast wychodzi. Bożena wspiera przyjaciółkę. Niebawem Górka zdobywa się na odwagę i wraca do sali wykładowej. Publicznie oznajmia, że została zgwałcona przez Szymona. Justin prowadzi pierwszą transmisję na żywo. Przedstawia wszystkich uczestników. Kacper bez skrępowania opowiada przed kamerami o zespole Aspergera i romansie matki z ojcem Mii. Sandra natomiast oznajmia, że Oliwka i Kajtek oszukują widzów. Twierdzi, że nadal są parą i powinni opuścić wioskę. Tymczasem bliscy nastolatków źle przyjmują ich udział w reality show. Dopiero teraz Malwina dowiaduje się, jak bardzo Kacper cierpiał przez trudną sytuację w domu. Na dodatek występ syna może zaszkodzić jej podczas walki z mężem o prawo do opieki nad Emilką. Tymczasem Sabina poprawia sobie humor alkoholem, co zaczyna niepokoić Władka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także