Barwy szczęścia (2155)

Barwy szczęścia

odc. 2155

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Madzia pojawia się w wiosce Ex-Ex. Uciekła z domu, by dołączyć do znajomych. Kasia udaje się z Bożeną na szkolenie. Odkrywa, że prowadzi je mężczyzna, który zgwałcił ją podczas pobytu w Dubaju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Madzia pojawia się w wiosce Ex-Ex. Uciekła z domu, żeby dołączyć do Kacpra, Oliwki i Kajtka. Po nocy spędzonej w namiotach młodzi poznają przy basenie innych uczestników reality show. Szczególnie zdeterminowani i nastawieni na zwycięstwo wydają się Alan i Sandra. Justin jest zachwycony, gdyż liczy, że kontrowersje i ekstremalne emocje zapewnią programowi oglądalność. Inaczej reagują jednak Mariola i Hubert. Są zniesmaczeni zachowaniem Alana. Waleria rezygnuje z wyjazdu do sanatorium z Sadowską. Woli wybrać się z mężem w podróż po Europie. Przy okazji chcą odwiedzić Carinę i Stefanka we Francji oraz Bartka w Norwegii. Niebawem do Górków dzwoni Ludwik. Ma do nich pretensje i jest zazdrosny o samotny wyjazd żony. Bożena zabiera Kasię na szkolenie dla hotelarzy. Zszokowana Górka odkrywa, że prowadzi je Szymon Jabłoński, który zgwałcił ją podczas pobytu w Dubaju.Tymczasem Stański w końcu zdobywa się na szczerość i wyznaje matce, że jest bezpłodny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także