Barwy szczęścia (2153)

Barwy szczęścia

odc. 2153

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Waleria, która przelała 20 tys zł na konto oszusta, wyrzuca sobie lekkomyślność. Młody haker naciągnął już wiele innych osób. Górkowa wypytuje policjanta, czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Waleria, która przelała 20 tysięcy złotych na konto oszusta, wyrzuca sobie swoją lekkomyślność. Przestępcą okazuje się młody haker, który naciągnął już wiele innych osób. Górkowa wypytuje policjanta, czy jest szansa na odzyskanie wyłudzonych od niej pieniędzy. Radkowi i Renacie trudno jest pogodzić się z decyzją Tadeusza o rezygnacji z pracy. Były ksiądz bardzo przeżywa ostatnie wydarzenia, a Krystian wciąż jest pogrążony w śpiączce. Gawron i Żabcia organizują w Feel Good koncert, na którym mają bawić się Jola wraz ze swoimi podopiecznymi i budowlańcy. Szybko okazuje się, że towarzystwo do siebie nie pasuje. Celina kolejny raz zostaje odtrącona przez Hermana. Zwierza się z tego szefowej. Masażysta słyszy ich rozmowę. Wyznaje potem Brońskiej, że jest onieśmielony jej otwartością w relacjach damsko- męskich. Regina wybiera się z Frankiem na romantyczny piknik. Tłumaczy, że Remek nie jest dla niego żadnym zagrożeniem i prosi, by ukochany zgodził się ich wspólne próby.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także