Barwy szczęścia (2152)

Barwy szczęścia

odc. 2152

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Waleria dostaje wiadomość od Bartka. Za pośrednictwem komunikatora internetowego chłopak prosi ją o pożyczkę na samochód. Chociaż Stefan nakazuje żonie ostrożność, kobieta przekazuje pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Waleria dostaje wiadomość od Bartka. Za pośrednictwem komunikatora internetowego chłopak prosi ją o pożyczkę na samochód. Chociaż Stefan nakazuje żonie ostrożność, kobieta przelewa pieniądze na podany numer konta. Niebawem odbiera telefon od syna. Hubert, Klara, Justin i Mariola jadą do wioski, w której będzie nagrywany program "Ex-Ex". Prezes Wangel roztacza przed nimi kuszące perspektywy kariery. Jednocześnie daje się poznać jako zdecydowany człowiek, który nie znosi sprzeciwu. Tymczasem Kniewski oczernia w sieci producentów reality show. Opowiada, jak bardzo został przez nich skrzywdzony. Darek, który znalazł sponsora dla Spartan, imponuje świetną formą na boisku. Szubert proponuje Janickiemu i Sałatce wspólny lunch. Z zaproszenia korzysta tylko Darek. Po powrocie do domu zdaje relację ze spotkania Władkowi. Cieślak staje się podejrzliwy wobec prezesa Gutenluftu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także