Barwy szczęścia (2151)

Barwy szczęścia

odc. 2151

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Kajtek i Oliwka rozważają rezygnację z udziału w reality show. Justin aranżuje spotkanie z psychologiem, w którym uczestniczą nastolatkowie. Iza próbuje odwieść Paulinkę od spotkania z Ksawerym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kajtek i Oliwka pod wpływem rodziców rozważają rezygnację z udziału w reality show. Justin aranżuje spotkanie z psychologiem, w którym uczestniczą nastolatkowie. Młodzi szczerze mówią, co ich zmotywowało do uczestnictwa w programie. Mają nadzieję, że dzięki temu Kacper zostanie usunięty z programu. Taką samą opinię wydaje psycholog. Jednak Justin nie wyobraża sobie Ex-Ex bez młodego Jabłońskiego. Po kłótni z żoną Remek planuje kupić mieszkanie na osiedlu 'Pod Sosnami'. Natalia kontaktuje go z Walawskim. Zwoleńską odwiedza Klemens. Informuje ją, że związał się z Dominiką. Iza próbuje odwieść Paulinkę od spotkania z Ksawerym. Wymyśla dla córki różne atrakcje. Jednak dziewczynce bardzo zależy, by zobaczyć kolegę. Mimo małego konfliktu na początku zabawy, dzieci są zachwycone spędzonym razem dniem. Pod koniec spotkania Paulinka wyznaje Łukaszowi, że chciałaby mieć takiego tatę, jak on.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także