Barwy szczęścia (2150)

Barwy szczęścia

odc. 2150

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Lidka zabiera Zuzię na zawody lekkoatletyczne. Nastolatka spotyka się z Filipem mimo zakazu jego ojca. Ewelina rozpętuje awanturę w fitness klubie. Jest zazdrosna o próby Czapli i Remka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Lidka zabiera Zuzię na zawody lekkoatletyczne. W trakcie wydarzenia nastolatka widzi z Filipem, mimo zakazu jego ojca. Podopieczna Cieślaków odnosi sukces, w przeciwieństwie do chłopaka. Atmosfera zaognia się, gdy niespodziewanie pojawia się Adrian - największy rywal Filipa, który kiedyś próbował odbić mu Zuzię. Darek i Józek przeżywają trudną sytuację w klubie. Janicki odbiera telefon od Władka. Mężczyzna prosi go, by partner jak najszybciej do niego przyjechał. W kawiarni razem z Cieślakiem czeka na Darka Szubert. Melania każe Reginie zabrać z domu ostatnie meble, które - jak się okazuje - zostały porysowane. Tymczasem w fitness klubie pojawia się Ewelina i rozpętuje awanturę. Kobieta jest zazdrosna o wspólne próby Czapli i Remka. Po ciężkim dniu Regina wyładowuje swoje emocje na Franku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także