Barwy szczęścia (2149)

Barwy szczęścia

odc. 2149

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:26. Iza wychodzi ze szpitala. Paulinka razem z Bożeną i Brunem urządzają jej przyjęcie powitalne. Kajtek i Oliwka zapraszają rodziców na piknik. Oznajmiają im, że biorą udział w reality show.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iza wychodzi ze szpitala. Paulinka razem z Bożeną i Brunem urządzają dla niej przyjęcie powitalne. Kobieta ma pretensje do Stańskich, że obiecali jej córce spotkanie z Ksawerym. Kajtek i Oliwka zapraszają rodziców na piknik. Oznajmiają im, że biorą udział w reality show. Władek, Sabina i Klaudia reagują ozięble. Rozstają się z młodymi w gniewie. Nastolatkowie dzielą się swoją decyzją również z Kacprem. Chłopak nie rozumie ich poświęcenia ani nie daje się przekonać, by samemu zrezygnować z udziału w Ex-Ex. Radek mówi Renacie, że Tadeusz dostał dozór policyjny po bójce z Krystianem i czeka go rozprawa sądowa. W dodatku okazuje się, że stan budowlańca jest bardzo poważny. Jeśli mężczyzna nie przeżyje, Nawrot może trafić do więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także