Barwy szczęścia (2148)

Barwy szczęścia

odc. 2148

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Hubert i Mariola negocjują z Kniewskim obniżenie rekompensaty za scenariusz do 'Ex-Ex'. Amelia mówi Bożenie i Brunowi, że Teresa po urodzeniu dziecka zamierza zrzec się praw rodzicielskich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Hubert i Mariola usiłują dogadać się z Kniewskim i obniżyć wysokość rekompensaty za scenariusz do "Ex-Ex". Do Justina dociera wiadomość, że jedna z par wycofała się z programu. Oliwka i Kajtek usiłują załatwić sobie występ. Amelia mówi Bożenie i Brunowi o planach Teresy, która po urodzeniu dziecka zamierza zrzec się praw rodzicielskich. Wiśniewska liczy, że Stańscy zgodzą się na adopcję. Arleta nakłania Reginę do wzięcia udziału razem z Remkiem w konkursie pianistycznym. Czapla podejmuje ćwiczenia z dawnym kolegą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także