Barwy szczęścia (2147)

Barwy szczęścia

odc. 2147

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Uderzony przez Nawrota Krystian traci przytomność. Tadeusz i Renata dzwonią na pogotowie, jednak mężczyzna budzi się i ucieka. Nawrot usiłuje przekonać kelnerkę, by zgłosiła próbę gwałtu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Uderzony przez Nawrota Krystian upada i traci przytomność. Tadeusz i Renata dzwonią na pogotowie, jednak nim zjawia się karetka, mężczyzna budzi się i ucieka. Nawrot bezskutecznie usiłuje przekonać kelnerkę, by poszła na policję i zgłosiła próbę gwałtu. Gawron planuje zwolnić pracownika, ale ten nie przychodzi na budowę. Jerzemu i Małgorzacie udaje się namówić Kacpra, by odwiedził matkę pogrążoną w rozpaczy po rozwodzie. Chłopak spotyka Wandę. Kobieta chce skłonić Malwinę, by rozstała się z Adamem. Madzia chwali się przed Oliwką swoim występem z Kacprem w "Ex-Ex". Zbrowska obawia się, że ze względu na zespół Aspergera kolega nie poradzi sobie w reality show. Hubert, Klara, Justin i Mariola ciężko pracują nad programem. Niespodziewanie zjawia się Kniewski. Żąda olbrzymiej kwoty za scenariusz i grozi pozwem sądowym.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także