Barwy szczęścia (2138)

Barwy szczęścia

odc. 2138

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Iza ma żal do Bożeny o to, że nie poinformowała jej wcześniej o zaginięciu Paulinki. Tymczasem funkcjonariusze przesłuchują podejrzanego o pedofilię mężczyznę. Dziewczynką zajmuje się psycholog.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Iza ma żal do Bożeny o to, że nie poinformowała jej wcześniej o zaginięciu Paulinki. Tymczasem funkcjonariusze policji przesłuchują podejrzanego o pedofilię mężczyznę. Dziewczynką zajmuje się psycholog. Wszyscy mają nadzieję dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło. Justin i Patryk nie zgadzają się na to, by Ernest był prowadzącym w programie "Ex-Ex". Filip i Zuzia aktywnie poszukują domów dla bezdomnych psów i nawet są gotowi zrezygnować z wakacyjnego wyjazdu, a pieniądze przeznaczyć na schronisko. Lisicki, który zapisał syna na obóz sportowy, wyraża swoje niezadowolenie i nie zgadza się na to, by chłopak spędzał czas w tak niemęski sposób.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także